O Nas

Miejscem, w którym znajduje się nasza siedziba oraz sala treningowa dla naszej szkoły walki jest Częstochowa. Jesteśmy zlokalizowani przy alei Najświętszej Marii Panny  12 C na poziomie minus 1. Miejsce to znajduje się w samym centrum miasta, tutaj mieszkał Jerzy Kulej, dwukrotny Mistrz Olimpijski w boksie, co czyni to miejsce szczególnym dla sportów walki oraz dla samej Częstochowy. Nawet jeśli mieszkasz w Krakowie, Katowicach lub innym mieście, nie martw się, jesteśmy zaledwie 3 minuty pieszo od dworca.

Jesteśmy członkami Polskiego Związku Kickboxingu, a co za tym idzie, również World Association of Kickboxing Organizations czyli, WAKO. Tytuły mistrzowskie nadawane przez WAKO są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w świecie kickboxingu, odzwierciedlającym umiejętności sportowe zawodnika. Przyznawane są one na zasadach jednolitego regulaminu walki i obejmują 126 różnych państw. Nasza specjalizacja koncentruje się głównie na full-contact, light-contact i pointfighting.

Doświadczenie 100%
Technika 100%
Motywacj 100%
Zaangażowanie 100%

Zapraszamy na pierwszą darmową lekcję. Nasza kadra instruktorska, którą aktualnie tworzą trenerzy Łukasz Wabnic i Jerzy Przybylak, wraz z ich planami treningowymi, zapewnią Ci doskonałe doświadczenie sportowe. Nasze zajęcia mogą również stanowić solidną podstawę kursu samoobrony dla kobiet, zbliżonego do systemu krav maga. Kickboxing jest uznawany przez służby mundurowe, które organizują nawet oddzielne mistrzostwa. To wyjątkowy sport, różniący się od muay thai, tym, że w kickboxingu walka prowadzona jest na dystans, od MMA różnimy się tym, że nie walczymy w parterze a od karate, że korzystamy z ochraniaczy zapobiegających kontuzjom.

Łukasz Wabnic komiks 6

Podstawą nauki każdej sztuki walki jest systematyczny trening.

Ten rozwija umiejętność samokontroli, pomaga w opanowaniu impulsów agresji, poprawia wydolność organizmu, redukuje poziom strachu oraz wprowadza w techniki walki. W naszej dyscyplinie skupiamy się na różnorodnych elementach, takich jak uderzenia: ciosy proste, sierpowe, podbródkowe i w walkach zawodowych – backfist, kopnięcia: okrężne, boczne, zahaczające, frontalne i opadające oraz podcięcia. Jeśli interesuje Cię trening fullcontact, Quick Shot Kickboxing będzie dla Ciebie najlepszym klubem sportów walki.

Czy zależy Ci na treningu w grupie czy może wolisz trening personalny? Chcesz osiągnąć sukces, zdobyć czarny pas, poprawić kondycję fizyczną i zrezygnować z monotonnych treningów fitness? Zajrzyj do naszej oferty! Staramy się nieustannie ulepszać nasze usługi, bo zadowolenie naszych uczniów jest naszym priorytetem. Nasze zajęcia są nie tylko efektywne, ale także przyjemne, pomagają szybko osiągnąć zamierzone cele i sprawiają, że chce się do nas wracać i poprawiać jakość życia.

Jesteśmy zawsze otwarci na naukę, dbając o to, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł skoncentrować się na duchu aktywności i pewności siebie.

Jeśli jeszcze nie masz sprzętu, nie martw się! Wymagany jest minimalny zestaw ochraniaczy, takich jak rękawice, szczęka bokserska i ochraniacze stóp.

Quick Shot to nie tylko klub sportowy, to styl życia. Daj sobie szansę go poznać. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.