Zawody Lubusz Open

W dniach 01.12.2019 w Zielonej Górze walczyliśmy na zawodach Lubusz Open. Zawodnicy reprezentowali nas w formule light contact i point fighting.
Kacper Oziembała w kat. kadet starszy – 69 kg. pokonał Mikołaja Szłapkę z K. S Tiger Wielkopolska i zajął I miejsce. Opanował emocje dzięki czemu był celniejszy.
Norbert Tabor w kat. senior – 84 kg. pokonał Oskara Michalaka z Fight Klub Zielona Góra i również zajął I miejsce. Był nieprzewidywalny, otrzymał dużo silnych ciosów a mimo to się nie poddał.
Dominik Krzemiński również został laureatem I miejsca. Rozsądny sposób pojedynkowania się zapewnił mu zwycięstwo decyzją sędziów 2:1.
Walczyła też Maja Knaś. Prezentowała piękne techniki obronne. Oraz Adam Michalski, który w bardzo odważny sposób wyszedł do walki i ją odważnie ją przeprowadził kończąc zawody na II miejscu.
Prawdziwym zaskoczeniem okazał się startujący po raz pierwszy Mariusz Eliasz. Pokazał, że ma prawdziwe serce do walki oraz postawę godną herosa.
Walczył w dwóch kat. wagowych – 63 kg i – 69 kg. Zdobył 2 x II miejsce w light contact i 2 x I miejsce w point fighting.
Obecni na wyjeździe był zarząd klubu tj. wiceprezesi Robert Szkiel i Martyna Stejskal oraz prezes i trener Łukasz Wabnic. Wspierali zawodników oraz zapoznali się z faktycznym poziomem sportowym klubu. Jesteśmy pod wrażeniem kunsztu trenerskiego, który zaowocował progresem zawodników w sposób przerastający nawet nasze oczekiwania.
Byli z nami również sędziowie PZKB Waldemar Lipiński i Maciej Wałaziński oraz Aleksandra Eliasz wpierająca klub organizacyjnie.

Newsletter