Wodór. Klucz do zdrowia

www.anev.com.pl
W życiu standardem jest, że musimy się wspierać. Dlatego przedstawiamy Wam mecenasa sportu, firmę, która wspiera nasz klub i naszych uczniów.
Mowa o Centrum Wodoru Anev. Firma realizuje prozdrowotne terapie, które w obecnej, otaczającej nas sytuacji, mogą być doskonałym wyborem dla wzmocnienia organizmu.
Wodór ma zbawienny wpływ na wiele funkcji naszego organizmu, chroni komórki przed starzeniem, ma potencjał antyoksydacyjny i przeciwzapalny. Terapie wodorowe zyskują coraz większą popularność i zdobywają coraz większe uznanie specjalistów.
Najefektywniejsze są właśnie w formie inhalacji, dzięki czemu wodór, w postaci cząsteczki, ma szansę wniknąć głęboko w struktury ludzkiego organizmu, tam gdzie fizycznie nie są w stanie trafić żadne roślinno-ziołowe środki. Mówiąc najprościej, wodór przenika do samego wnętrza komórki i naprawią ją od wewnątrz.
Właściciel firmy Anev na pytanie, dlaczego postanowił wspierać klub kickboxingu odpowiedział:
„Lubię ludzi, aktywność; a klub sportowy włączy jedno z drugim, dając namacalny przykład pasji. Gdy ludzie mają zajęcie prorozwojowe, ambicje i chcą coś osiągnąć robiąc to dla ducha i filozofii, nie siadają do komputerów i dzięki temu są otwarci na drugiego człowieka. Wpieranie takich inicjatyw jest w porządku i dobrze się czuję poprzez taką promocję. Staram się zarażać dobrem innych.
Każdy ruch jest formą energii i formą przekazywania dobrej filozofii. Zdrowy człowiek jest dobrym człowiekiem. Nasze centrum ma na celu czynienie dobra dla ludzie poprzez terapie wodorowe. To wspiera odporność i energetykę. Efekt synergii doskonale łączy te dwie branże.”
Coś o firmie?
„Wodór jest niedocenianą cząsteczką i nieznaną w naszej części świata. Azjaci sięgają po wodór masowo. Produkują urządzenia wytwarzające wodór i to sprawia, że ludzie czują się tam zdrowsi. W każdej terapii związanej ze zdrowiem wodór wspiera regeneracje organizmu. Jest antyoksydantem i selektywnie wyłapuje wolne rodniki, odpowiedzialne ze złe rzeczy w naszym organizmie. Wodór podnosi energetykę jest alternatywą dla koncertów farmaceutycznych.”

Newsletter