Letni obóz sportowy

Po długotrwałych przygotowaniach, udało się. Ogłaszamy pierwszy letni obóz sportowy Quick Shot Kickboxing!

10 dni fantastycznej sportowej przygody, zabawy i niezapomnianych przeżyć w Międzywodziu od 19 do 29 sierpnia.

Zapewniamy dwa treningi dziennie prowadzone przez naszego trenera Łukasza Wabnic, domowe wyżywienie (3 posiłki oraz podwieczorek), opiekę wraz z ubezpieczeniem NNW, noclegi oraz wiele więcej.

Ośrodek „Portus”, w którym zarzucimy kotwicę położony jest przy samej plaży, wszelkie informacje na temat obiektu znajdują się na stronie internetowej: www.https://portus.pl/

Z dobrego źródła wiemy, że jest to częsty wybór letnich eskapad o sportowym charakterze i jest on zdecydowanie polecanym miejscem. Honoruje również Bony Turystyczne.

Zachęcamy wszystkich chętnych do wyjazdu, warunek jest tylko jeden:

  • uczestnik musi mieć przynajmniej 9 lat.

Czy może mieć 60? Ależ owszem. Czy można wybrać się całą rodziną? Pewnie, że tak. Czy można być uczniem innego klubu? Zadzwoń, na pewno się dogadamy.

Koszt obozu to 1750 (bez kosztu dojazdu, ten uzależniony będzie od ilości chętnych i wybranego przez nas wspólnie, podczas Spotkania Organizacyjnego, środka transportu)

Chętnych prosimy wpłatę zadatku 250 zł do 15 czerwca na konto klubu w tytule wpisując: „Obóz, imię i nazwisko” lub w biurze przy al. NMP 12 C poziom – 1 od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 20:00.

Masz chęć zaczerpnąć więcej informacji? Prosimy skontaktować się z naszą wiceprezes, Martyną Stejskal (tel. 783 061 017), lub odwiedzić nasze biuro.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 19:00 w sali treningowej klubu pod tym samym adresem. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz wyjechać, ale chętnie to zweryfikujesz, serdecznie zapraszamy!

Aktualna liczba wolnych miejsc to 58.

Newsletter