Wsparcie Quick Shot Kickboxing przez Urząd Miasta Częstochowy

Jednym z zadań własnych gminy jest zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty, w szczególności obejmujące sprawy ochrony zdrowia i kultury fizycznej.

Mając na uwadze, że przynależąc do klubu kickboxerskiego w przystępny sposób pracujemy nas swoim usportowieniem i wzmocnieniem swojej psychiki, czyli ochroną zdrowia i kulturą fizyczną; podpisaliśmy umowę dotyczącą szkolenia sportowego dzieci i młodzieży. Komisja konkursowa z ramienia Urzędu przekaże na przedsięwzięcie „Rozwój klubu kickboxerskiego na terenie Częstochowy” 1 000 zł. W związku z tym z adekwatną dla nas niezłomnością pracujemy nad rozwojem klubu a środki przeznaczymy na pokrycie części jednego z miesięcznych czynszów z tytułu wynajmu sali sportowej.

W 2021 wytrenowaliśmy aż 14’stu zawodników ze związkową licencją i wywalczyliśmy srebrny medal Mistrzostw Polski kickboxingu fullcontact. Jeśli chcesz być członkiem klubu zapraszamy wszystkich chętnych od 5 roku życia bez górnej granicy wiekowej. Pierwszy trening jest treningiem testowym, nie trzeba się przed nim zapisywać do klubu ani regulować żadnej składki. Dzięki testowemu treningowi przekonasz się czy jesteś chętny uprawiać kickboxing i dołączyć do klubu. Trenujemy w 4 grupach wiekowych tj. od 5 do 8 roku życia, od 9 do 13 roku życia, od 13 do 15 roku życia i osoby powyżej 16 roku życia. Aktualnie, żadna z grup nie jest wypełniona w pełni więc do każdej serdecznie zapraszamy. Tabelę treningów znajdziecie w zakładce oferta.

Newsletter