Quick Shot w Belgii

Na zaproszenie belgijskiego klubu muay thai, Łukasz Wabnic przeprowadził trening na którym zapoznał klub Titans z technikami obowiązującym w kickboxingu.

Atmosfera była wyjątkowa i udzieliła się wszystkim. Mimo słonecznej niedzieli trening odwiedziło wielu uczniów, którzy z radością chłonęli wszystko, co prezentował trener Łukasz. Z uwagą pochłaniali nowe techniki, które wykonywali z takim zaangażowaniem, że postanowiliśmy przedłużyć trening do całych dwóch godzin. Największą niespodzianką okazał się jednak konkurs, w którym do wygrania była płyta DVD z naszym filmem „Serce do walki”. Konkurs polegał na wykonywaniu odmyku nóg do tyłu z powrotem do pozycji, a walka była tak zacięta, że ostatni uczniowie wykonywali powtórzenia przez 23 minuty bez przerwy. Na ostatniej prostej do zwycięstwa zostało dwóch najmłodszych, bo jedynie sześcioletnich uczniów, co wprawiło w osłupienie nie tylko trenerów, ale też oczekujących na sali rodziców małych adeptów sportów walki.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, z jakim zaangażowaniem spotkaliśmy się ze strony trenera Gaetan’a, który posiada obecnie wyjątkowo młody klub. Z największą radością nawiązaliśmy dalszą współpracę, więc w niedalekiej przyszłości spodziewać się można w Quick Shot meczy prawdziwie międzynarodowych.

Był to wyjątkowy zaszczyt spotkać pasjonatów sportów walki z Belgii i serdecznie dziękujemy za tę wyjątkową okazję do przedstawienia naszego ukochanego sportu.

Jeśli ktoś z czytelników chciałby, aby Łukasz Wabnic przeprowadził trening w jego klubie, serdecznie zachęcamy do kontaktu z biurem Quick Shot’a.

Link wideo z tego wydarzenia zamieszczamy na naszym kanale Quick Shot Kickboxing na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=tR6vktuly2g

Newsletter