Kickboxing w konkursie literackim

W Częstochowie nagrodzono i wyróżniono uczestników konkursu literackiego. Wśród nich znalazł się nasz prezes Łukasz Wabnic z jego opowiadaniem związanym z naszą ukochaną dyscypliną. Zgodnie z regulaminem organizatora opowiadanie konkursowe miało dotyczyć najpiękniejszego wspomnienia związanego z Częstochową i zawierać do 100 słów.

Oto treść opowiadania:

„Pamiętam jakby wczoraj, jak jako 13-sto latek czekałem, aż pójdę na swój pierwszy trening. Mogę godzinami opowiadać o emocjach towarzyszących temu wyjściu.

Czułem przypływ mocy, miałem wiele wielkich nadziei. Sport walki stał się moim symbolem niezłomności, odwagi i ciężkiej pracy. Co stało się przez 21 lat?

Stoczyłem wiele pojedynków.

Otworzyłem klub Quick Shot Kickboxing.

Moja kochana dyscyplina została wprowadzona do programu Igrzysk Olimpijskich.

Doświadczyłem wielu pięknych chwil ze sportami walki w tle.

Śmiało stwierdzam, że rozpoczęcie treningów zapoczątkowało serię wspaniałych wydarzeń i jest moim najpiękniejszym wspomnieniem związanym z Częstochową.  Gdyby nie kickboxing nie poznałbym nawet swojej narzeczonej, a piękne wspomnienia dały nadzieję na wspaniałą przyszłość związaną ze sportem i Częstochową.”

W związku z tym, że uroczystość odbyła się w godzinach treningu, statuetkę z rąk prezydenta Częstochowy odebrała wiceprezes klubu Martyna Stejskal.

Nasze gratulacje, a czytającym wpis życzymy spróbowania treningów w naszym klubie i zapraszamy do odwiedzenia wpisu dotyczącego rekrutacji: https://quickshot.com.pl/2022/02/07/rekrutacja-klubu/. Dzięki klubowi możecie spróbować swoich sił w zawodach, w sytuacji zagrożenia nauczycie się jak obronić siebie i swoich bliskich lub, po prostu, zadbacie o swoją sylwetkę i stan zdrowia.

Organizatorem konkursu była spółka miejska ZGM TBS: http://zgm-tbs.czest.pl

Newsletter