Mistrz razem z Quick Shot Kickboxing, karty historii Częstochowskiego kickboxingu

Nasz klub odwiedził brązowy medalista mistrzostw Europy z 1995 formuły point fighting, wielokrotny Mistrz Polski – Remigiusz Piec.

Moje pierwsze treningi sportów walki zaczęły się od jujitsu, chodziłem na nie kilka lat, ale sekcja się niestety rozleciała. Później zacząłem treningi karate kyokushinkai w którym doszedłem do czarnego pasa, aż w końcu trafiłem na kickboxing. Zacząłem od razu od grupy zaawansowanej. Pamiętam głośne sukcesy Marka Piotrowskiego, które mnie motywowały i tak doszło do mojego pierwszego startu w zawodach. Wygrałem mimo, że byłem juniorem rocznikowo a startowałem w kategorii senior. Chciałem po prostu się bić.

Będąc u Was w klubie jestem pod wielkim wrażeniem rozwoju Quick Shot Kickboxing – kontynuuje Remigiusz. Świetnie, że na mapie Częstochowy jest takie miejsce w którym zawodnicy mogą tak kompleksowo przygotować się do startu w zawodach. Klub dysponuje profesjonalnym sprzętem, pełnowymiarowym ringiem i wyśmienitą atmosferą. Za moich czasów ewidentnie brakowało takiego miejsca.

Remigiusz planuje bliższą współpracę z klubem. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Newsletter