O nas

Quick Shot Kickboxing to klub zrzeszony w Polskim Związku Kickboxingu. Organizacją nadrzędną jest World Association of Kickboxing Organizations, zrzeszającą 126 państw w tym Polskę i jej PZKB. Mistrzostwo nadawane przez WAKO jest najbardziej miarodajnym kickboxerskim tytułem, posiada realne przełożenie na umiejętności zawodnika, gdyż jest on wyłaniany spośród wszystkich państw członkowskich na zasadach jednolitego regulaminu walki. Rywalizacja w kickboxingu odbywa się w 7 różnorodnych formułach. Walcząc na ringu w full contact, K-1 oraz low kick lub na tatami w light contact, point fighting i kick light. Formułą pozbawianą kontaktu z przeciwnikiem są formy przy muzyce z bronią i bez broni.

Credo

W związku z tym, że WAKO jest członkiem MKOL, a sport kickboxing dzielimy na 7 formuł. My Quick Shot Kickboxing prowadzimy działania mające na celu wprowadzenie kickboxingu do programu Igrzysk Olimpijskich. Chcemy trenować mistrzów. Otwieramy Klub na wiele płaszczyzn współpracy, pozwala nam to na najciekawszy i najbardziej rozwojowy sposób realizacji Waszych i naszych sportowych i około sportowych ambicji. Bez względu na to, czy marzysz o byciu zawodnikiem, sędzią, trenerem, uczniem czy pasjonatem – działaczem, nasz Klub gwarantuje, że znajdziesz u nas miejsce. Uczymy kultury i etyki sportu, która owocuje nie tylko na płaszczyźnie życia klubowego, ale i w życiu codziennym.

Władze

Łukasz Wabnic

Prezes zarządu

Najlepszy trener plebiscytu organizowanego przez Życie Częstochowy, Mistrz Europy, Brązowy medalista Pucharu Świata. Członek zarządu PZKB.

Martyna Stejskal

Wiceprezes

Robert Szkiel

Wiceprezes

Miłośnik kickboxingu, na co dzień przedsiębiorca w branży reklamowej i fotograficznej. Członek zarządu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie. Zaangażowany w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne.

Komisja rewizyjna

Waldemar Lipiński

Aleksandra Myga

Paweł Myga

Sekcje

ul. Jesienna 42 SP 49

Treningi we wtorki i piątki od 17:30 do 19:00 Jesienna 42 Częstochowa. Dojazd: autobus nr 19, tramwaj nr 3, rower miejski. I trener Łukasz Wabnic

Zawodnicy

Dawid Wojdak

Złoty medal (Puchar Polski Siepraw 2019)

Damian Parkitny

Brązowy medal (Puchar Polski Siepraw 2019)

Adam Michalski

Brązowy medal (Puchar Polski Siepraw 2019)

Maja Knaś

Kacper Oziembała

Honorowi Członkowie Klubu Quick Shot Kickboxing

Sponsorzy

Materiały promocyjne