You are currently viewing Przemysław Jończyk – Pierwsza Zawodowa Walka Członka Klubu Quick Shot Kickboxing!

Przemysław Jończyk – Pierwsza Zawodowa Walka Członka Klubu Quick Shot Kickboxing!

Z wielką dumą i podekscytowaniem ogłaszamy, że nasz członek, Przemysław Jończyk, już 29 czerwca stoczy swoją pierwszą zawodową walkę na gali Kickboxing Champion’s Night w Ostrzeszowie. To historyczny moment dla naszego klubu Quick Shot Kickboxing, gdyż Przemek jest pierwszym z naszych zawodników, który zadebiutuje na zawodowym ringu.

Walka Przemka:

Przemysław Jończyk, wychowanek naszego trenera Łukasza Wabnic, zmierzy się w kategorii -86kg z Marcinem Zapeńskim. Przemek, znany ze swojej niesamowitej determinacji i ciężkiej pracy, jest gotowy dać z siebie wszystko i pokazać, na co go stać. Jak sam mówi:

„Będzie mocna, będę mógł pokazać to, co umiem, dam dobre widowisko. Jestem nastawiony na ciężki bój, ponieważ trenuję od niedawna i mam braki techniczne, ale nadganiam siłą i zaciętością. Potrafię wyprowadzać długie kombinacje, a to kochają kibice.”

Wsparcie Trenera i Klubu:

Łukasz Wabnic, trener Przemka, zapewnia, że przygotowania do walki były intensywne:

„Przygotowaliśmy się najlepiej, jak byliśmy w stanie. Przemek przyszedł do klubu z jasnym celem, że chce być zawodowcem. Musiałem poprzeczkę podnieść bardzo wysoko, bo Przemek ma 24 lata i nie miał kariery amatorskiej.”

Martyna Wabnic, wiceprezes Quick Shot Kickboxing, również wyraża ogromną dumę z Przemka:

„Przemysław jest niezwykłym zawodnikiem i naprawdę pełnym pasji człowiekiem. Historia osobista Przemka, jego krótki staż, wielkie marzenia i poświęcenie są dosłownie tematem na świetny scenariusz filmu.”

Walka dla Szlachetnej Sprawy:

Przemek zdecydował się przekazać cały zarobek z walki na leczenie Marka Piotrowskiego, legendy kickboxingu, który od lat zmaga się z ciężką chorobą. Jego zaangażowanie w pomoc innym oraz udział w akcjach charytatywnych pokazuje, jak wspaniałą osobą jest zarówno w ringu, jak i poza nim.

Gdzie Oglądać Walkę:

Dla wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać Przemka, przygotowaliśmy transmisję na żywo. Stream będzie dostępny na fanpage’u Quick Shot Kickboxing, a także w pizzerii Best Pizza przy ul. Mazowieckiej 84/90, gdzie kibice klubu będą zbierać się od godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania Przemkowi Jończykowi w jego debiucie zawodowym!

Pełny wywiad z Przemkiem oraz komentarze Łukasza i Martyny Wabnic, a także organizatora gali, Radosława Radomskiego, można przeczytać na stronie portalu „Życie Częstochowy” tutaj.